Kontaktovala jsem pana Tyra na základě kladných recenzí, které jsem vyhledala, a s jeho službami jsem nadmíru spokojena. Původně jsem chtěla pouze založit spoření pro budoucí hypotéku, protože by mě nikdy nenapadlo, že bych sama s dcerou mohla mít vlastní bydlení již v současnosti. Pan Tyr se v oblasti finančního poradenství orientuje naprosto skvěle a dokázal mi vše zařídit, poradit a nyní mám vlastní bydlení :).
P. David Tyr je skvělý poradce, vše polopatě vysvětlí. Příjemný a sympatický člověk. Vřele doporučuji :-)
Poradce pan Tyr mě kontaktoval na základě doporučení od známého. S manželem jsme o schůzku nejdříve nestáli, ale nechali jsme se přesvědčit a po několika návštěvách se stal naším poradcem, protože nás oslovila jeho vstřícnost. Sjednané smlouvy jsou teď o řád výhodnější, než předtím. Co mě osobně úplně nadchlo, byl následný servis. Utrpěla jsem úraz kolene, se kterým jsem byla i na operaci. Přestože z toho už pan Tyr nic neměl, perfektně mi pomohl s plněním od pojišťovny, přestože to vůbec nebyla jeho povinnost, jen dobrá vůle. Pana Tyr můžu všem vřele doporučit!
Poradce je aktivní a ví co nabízí.
Se službami poradce pana Bc.Davida Tyra bych chtěl vyjádřit naprostou spokojenost .Získal naši okamžitou důvěru hned při prvním setkání .Naprosto nenásilně a přesně zhodnotil naši situaci a v krátké době navrhl řešení , na které jsme přistoupili a které se postupem času opravdu jeví jako naprosto optimální .Vyzdvihl bych také maximální připravenost pana Bc.Davida Tyra na všechny naše schůzky , okamžitou realizaci závěrů z těchto schůzek a také vstřícnost při domlouvání termínů a následnou dochvilnost .V případě dalších našich potřeb v oblasti finančního poradenství se určitě obrátíme opět na pana Bc.Davida Tyra , nemáme nejmenší důvod ke změně poradce .
S Davidem Tyrem velká spokojenost, čekal jsem nějakého pojišťováka ale ne. Profesionální přístup, vše vysvětlil, konzultoval proč ano a proč ne. Navrhl řešení. Vše bez jakehokoli nátlaku a velmi rychle . Má velký přehled který já nemám a udělal mi ve financích pořádek. Těším se na další spolupráci a doporučuji.
Oceňuji přístup k již uzavřeným smlouvám, kdy dobré smlouvy byly kladně ohodnoceny a ne záporně za účelem uzavření smlouvy nové. Časová přizpůsobivost mým těžkým nárokům a ochota perfektní.

Přihlašte se k odběru článků

Dvakrát do měsíce si přečtěte tipy pro vaši peněženku

zpracováním osobních údajů